• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
İLETİŞİM
DÜKKAN TEL FAX
0312 426 19 06

    Harun TOLU 

05061764376 
Ramazan TOLU  05356353832

WHATSHAP İÇİN 5356353832
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam6
Toplam Ziyaret32154

Bahçe duvar Ankara

Bahçe duvar AnkaraBahçe Duvarı,

Nettürk ile bahçe duvarı,

Nettürk; her türlü yapının iç ve dış duvar yapımında, genelliklede bahçe duvarları yapımında kullanılan, sıva boya gerektirmeyen taşıyıcı bir yapı elemanıdır. Endüstriyel ortamda, blok üretimi için özel geliştirilmiş makinelerle, beş ayrı dokuda ve dört ayrı renkte üretilir. Bahçe duvarı oluşumunda akılcı çözümler sunabilen Nettürk, bu özellikleri ile mimar, mühendis ve dekoratörlere zengin tasarım imkanları sağlar. Bahçe duvarı yapımında değişik renkler ve tiplerle özel bahçe duvarları tasarlanabilir. 

Türkiye, Nettürk gibi sıvaboya gerektirmeyen, taşıyıcı özelliği olan malzemelere yakın geçmişimizde sahip olmuştur. Tuğla / briket vs. gibi ürünlerle yapılan bahçe duvarlarına sonrasında sıva yapılır, daha sonrada son kat malzemesi uygulanırdı. Oysa sıva boya gerektirmeyen Nettürk ile bahçe duvarı’nda yeni bir dönem başladı. Önceleri villa yapımı için kullanılan, taşıyıcı özelliğe sahip Nettürklar ile evin renk ve tasarımına uygun bakım maliyeti olmayan bahçe duvarı yapılmaya başlandı. Tasarımlarda sınırları ortadan kaldıracak farklı renk ve dokulara sahip olmasından dolayı estetik duvarlar oluşturulmasını sağlar.

Nettürk ile oluşturulan bahçe duvarını donatılı ördüğünüzde taşıyıcı sistemi de yapmış olursunuz. Böylelikle iskele kurmak, kalıp, betonun priz sürecini beklemek gibi sorunlar ve giderler ortadan kalkmış olur. Bahçe duvarı yapımında kullanılan Nettürk’un en önemli özelliklerinden biri sıva ve boya gerektirmemesi ve bakım maliyetinin olmaması son kullanıcıya fazlasıyla cazip geliyor. Ayrıca bu özellikler ile Nettürk yapıya hız kazandırıyor. Bu da mühendis, mimar ve mütahitler için yatırımın paraya dönüşmesi açısından önemli bir avantaj yaratıyor. YAPIBLOK, yapı sektöründe özellikle bahçe duvarı için gerçekten mucizevi bir ürün olarak adlandırılıyor.

Amerikan Besser makinaları ile fabrika ortamında üretilen Nettürkların yıllık 2 milyon adetlik kapasitesinin tamamı yurdumuzda konut inşaatlarında, eğitim inşaatlarında, sanayi yapıları gibi çok çeşitli inşaatlarda ve bahçe duvarlarının yapımında kullanılıyor. 

Nettürk’ un diğer kullanım alanları

Hafif Bloklar; Nettürk, cephe duvarlarında ve bahçe duvarı olarak kullanılmasının yanısıra Hafif Nettürk, uygulama kolaylığı ve estetik görünümü ile bina iç duvarlarında kullanılmaktadır. Konut, eğitim yapıları, yurt, alışveriş merkezi, fabrika ve depo gibi sanayi yapılarının iç duvarlarında Hafif Nettürk tercih edilmektedir Depreme, yangına ve özellikle her türlü darbeye karşı dayanıklıdır. Sıva boya gerektirmediği için bakım maliyeti yoktur. 

İstinat Duvarları, İstinat duvarları için Nettürk ile çok özel çözümler üretilmektedir. Demir donatılı (betonarme) istinat duvarlarının yanı sıra, geotekstil ve geogrid donatılı istinat duvarları inşa etmek de mümkündür. Yol kenarlarında akustik bariyer olarak da kullanılan Nettürk’un farklı renk ve dokuları ile değişik İstinat duvarları tasarlanabilir. Sıva boya gerektirmediği için de Nettürk ile yapılan istinat duvarlarının bakım maliyeti yoktur.