• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
İLETİŞİM
DÜKKAN TEL FAX
0312 426 19 06

    Harun TOLU 

05061764376 
Ramazan TOLU  05356353832

WHATSHAP İÇİN 5356353832
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam4
Toplam Ziyaret32152

Hakkımızda

Ankara Duvar Kalıpları Hakkında

Ankara Beton Kalıp 2003  yılında kurulmuştur. Bahçe duvar beton uygulama faaliyetleriyle 12 yıldır hizmet vermekte olan şirketimiz çeşitliliğini, kalitesini ve uygulama hızını arttırarak günümüzün tasarım anlayışına uygun bahçe duvar kalıpları üretmekte ve günümüz teknolojilerini kullanarak bahçe duvarı beton uygulamaları gerçekleştirmektedir.

Müşterilerini önemseyen şirketimiz, bahçenizi koruma amacı dışında aradığınız estetiği de içinde barındıracak bahçe duvarı kalıp çeşitlerini her geçen gün sizler için arttırmaktadır. 

VİZYON

Sektördeki talepleri dinleyerek müşterilerimizi en iyi şekilde anlamak, her çağın gelişmekte olan estetik zevklerini algılamak ve bunu duvar kalıplarımıza yansıtarak müşteri memnuniyetini kazanmak. Bu sayede sektörde Yıldız Beton Uygulama ismiyle çağı yakalamış, müşterilerinin taleplerini dinleyip önemseyen, kaliteli hizmet anlayışına sahip bir şirket olmak temel vizyonumuzdur.

MİSYON

Şirketimiz uygulamalarında sağlamlığın yanı sıra estetiğe oldukça önem vermektedir. Hayatın her alanında mevcut olan ve insanların algılarıyla gelişimini sınırsız sürdüren estetiğin en temel kaynağı farklılıklardır. 
Ankara Duvar olarak beton uygulama sektöründe ki estetiğe katkı sağlayan farklı renklerden biri olarak yola çıktık.